Ahoj a vítej!
Máš rád výzvy, přírodu a chtěl bys podpořit dobrou věc? Paráda! My taky, proto jsme vymysleli celoroční výzvu, díky které poznáš krásná místa Beskyd a Jeseníků. Můžeš zdolávat sám, s rodinou nebo na kole. To je úplně jedno, hlavní je si to užít a udělat si na kopci selfie na památku.
Vyber si z našich výzev, stáhni si seznam vrcholů a hurá do přírody! Tak jednoduché to je. Pravidla najdeš u jednotlivých výzev nebo nám jednoduše napiš. Jestli jsi opravdu byl na vrcholu nebo ne nezjistíme, ale věříme, že to děláš pro sebe a tak na základě vypsaného seznamu vrcholů ti vytvoříme diplom.
Letos zdoláváme pro malého-velkého bojovníka Štěpánka. Koupit si můžete náš merch a výtěžek poputuje na rehabilitační náklady Štěpánka. Sleduj nás na Facebooku, abys nezmeškal prodej limitované kolekce.
Užijte si letošní výzvu a těšíme se na vaše zážitky!

Zdolej všechny výzvy

Novinky

32 vrcholů Beskyd 2020
Aktuality

Letos jdeme do hor pro Patrika a Štěpánka!

0

Stejně jako každý rok, i letos jsme vybrali ty, kterým poputuje výtěžek z našich propagačních předmětů. Z těch předmětů, které si VY zakoupíte a krůček po krůčku pomůžete k uskutečnění něčího snu.

Aktuality

Co je nového?

1 komentář
S příchodem roku 2018 jsme opět oprášili seznam 32 vrcholů, trochu ho pozměnili a přidali bonusový vrchol. To už asi vše víte, co je však…

Partneři

Menu