O výzvě

Chcete poznat Beskydy křížem krážem, ale nepotřebujéte zdolávat hned beskydské tisícovky? Tak to jsme připravili jsme pro rok 2021 výzvu právě pro vás! Za vás jsme naplánovali nejen rodinné výlety po Beskydech.

Výzva 32 vrcholků Beskyd je pro rodiny s dětmi, turisty začátečníky, cyklisty a také jako motivace pro studenty základních a středních škol. Více než vrcholy Beskyd budete poznávat krásná místa Beskyd jako je Naučná stezka Beskydské nebe, rozhledna Tetřev nebo také nejvýchodnější bod ČR. Samozřejmě jsme vás nepřipravili o oblíbené vrcholy Radhošť, Pustevny, Skalku, Ropice a mnoho dalších. Tento seznam byl vytvořen jako reakce na rok 2020, kdy se uzavřely hranice a výzvu 32 vrcholů Beskyd mnoho z našich účastníků nemohlo dokončit.

Do výzvy se zapojíte tím, že si vytisknete seznam vrcholů, oblečete se a vyrazíte do hor. 🙂 Na vrcholu ze seznamu si pak dáte selfie, které nám pošlete náš FB profil do zprávy a my fotku zařadíme do patřičného alba. Po zdolání výzvy nám pošlete fotku/screen seznamu a my vám vytořime zasloužený diplom.

Během roku se uskuteční prodej limitované kolekce triček a dalších produktů 32 vrcholů, kdy výtěžek poputuje někomu, kdo to opravdu potřebuje. V minulých ročnících jsme podpořili nemalou částkou 140 tisíc korun Mobilní hospic Ondrášek, v roce 2018 Soukromou ZŠ pro děti s vadami Ostrava částkou 70 tisíc korun. Každý rok vybíráme organizaci nebo přímo osobu, které ziskem z prodeje se snažime alespoň trochu finančně pomoct. Chcete náš projekt také podpořit? Napište nám 🙂

Věříme, že si výzvu s námi užijete a těšíme se na vaše fotky z vrcholků Beskyd!

Pokud se vám tato výzva líbí a chcete podpořit náš projekt, abychom mohli pracovat na zlepšeních, můžete si do konce července 2021 vybrat jednu z odměn ze sbírky na Hithit.cz.  Pro více informací, klikněte tady. 

Pravidla

Než začnete vrcholy ze seznamu zdolávat zjistěte si, jaká jsou vlastně pravidla a omezení. Budeme rádi, když výzvu budete sdílet mezi své přátele, ctít pravidla a zákazy v CHKO Beskydy a hlavně chceme, ať si každý výšlap užíváte!

Upozornění:

  • Respektujte prosím zákazy při zdolávání našich hor, ne všechny hory jsou dostupné jako je např. Lysá Hora.
  • Co si do lesa přinesete, prosím taky si odneste. Chovejme se k přírodě ohleduplně tak, abychom ji zanechali takto krásnou i pro příští generace.
  • Prosíme taktéž, aby jste při zdolávání vrcholů chodili jen po vyznačených turistických trasách (respektujme prosím pravidla CHKO Beskydy).
  • V případě, že uvidíte ve sněhu vytvořené koleje pro běžky NEŠLAPEJTE PO NICH!

A na závěr…

Najdete nás také na Instagramu pod nickem @32vrcholu, kde sdílíme ty nej fotky od našich účastníků. Pokud zdoláváte vrcholky a sdílíte fotky na svém Instagramu označte nás nebo používejte hashtag #32vrcholkubeskyd. My fotky prohlédneme a budeme je sdílet.

Cokoliv budete potřebovat, nebojte se nám napsat do zprávy! Rádi Vám odpovíme nebo v případě nespokojenosti se Vám budeme snažit vyhovět.

Děkujeme a užívejte si krásy Beskyd!

Tým 32 vrcholů Besky

Seznam 32 vrcholků Beskyd

Představujeme vám seznam pro rok 2021. Teď už jen stačí si seznam vytisknout a vše si do něj během roku zapisovat. Jakmile budete mít vše zdoláno, stačí nám poslat fotku/screen seznamu a my vám vytvoříme zasloužený diplom 32 vrcholků Beskyd.

Mapu vrcholků najdete tady – mapa vrcholků

Seznam v PDF formátu stáhnete tady – seznam_vrcholky

Instagram

info@32vrcholu.cz

Novinky

Aktuality

Společně to rozbalíme!

4 komentáře
Už delší dobu bojujeme s pocitem, že si náš projekt a hlavně naši aktivní účastníci, kterých každý rok přibývá, zaslouží něco víc! Nevěděli jsme jak…
Menu