O výzvě

DRUHÝ ROČNÍK ULTRA VÝZVY V POHOŘÍ JESENÍKŮ JE TADY! Výzva je připravena pro milovníky extremních pochodů, adrenalinů a pro ty, kdo miluje překonávat své hranice.

O co jde? 

  • Tento pochod nemá pevný termín, kdy všichni budou zdolávat výzvu. Je však limitována 3 měsíci.
  • Trasa má 50km a začíná a končí ve stejném bodě.
  • Přesnou trasu a veškeré informace k trase dostanete po zaplacení registrace.
  • Každý účastník se musí během dubna 2022 zaregistrovat a zaplatit startovné podle balíčku

REGISTRACE SPOUŠTÍME V DUBNU 2023

VÝSLEDKY ÚČASTNÍKŮ 2022 NAJDETE TADY

Jak to bude fungovat?

Vyfotíte si čas vašeho startu včetně data a vyrazíte do terénu. Do času se započítává i případné přespání. Až dorazíte do cíle vyfotíte si zase konečný čas a datum. Pokud máte nějakou aplikaci na sledování trasy, tak klidně můžete také použít. Doma si pak spočítáte celkový počet hodin, za které jste 50km ušli a screeny/fotky nám zašlete na email jesenickakastreka@seznam.cz. 

Registrační balíčky pro rok 2023


 

 

 

 

 

 

Loni vám bylo smutno po tričkách, takže letos jsme je opět přidali do balíčků. Vybrali jsme opravdu kvalitní sportovní funkční tričko z tenčího materiálu.  Na léto ideální. V balíčku najdete taky placky na připnutí na baťoh. Produkty ze startovních balíčků letos jinak koupit nepůjdou, tak si je nenechte ujít. 🙂 Navíc startovné má dobročinný přesah, takže svým výkonem podpoříte Verunku ke zdolávání jejich životních cílů – https://32vrcholu.cz/letos-zdolavame-vrcholy-pro-verunku/ K zlatým balíčkům se budeme snažit domluvit nějaký dáreček 🙂

⚠️STARTOVNÉ MUSÍ BÝT UHRAZENO NEJPOZDĚJI DO 1.5.⚠️

‼️PRODUKTY NEMÁME SKLADEM‼️ Objednáváme zase až podle počtu registrací, takže 2.5. vše sečteme a posíláme výrobci. Ten má dobu výroby 3-4 týdny. Před začátkem štreky tak budete mít vše připraveno. Balíček si můžete nechat poslat přes Českou poštu, Zásilkovnu nebo vyzvednout osobně v Ostravě-Vítkovicích.

Pravidla

Pro získání trasy výzvy se musíte nejdříve registrovat a dle vlastního výběru vybrat a zaplatit balíček startovného. Registrace bude spuštěna od 1.4. do 30.4. 2023

Po zaplacení registrace vám pošleme instrukce včetně mapy pochodu. Pochod můžete zdolat kdykoliv v období od 1.7. do 30.9. 2023  a dokonce i několikrát, počítat se vám bude ten nejrychlejší výkon.

Výtěžek i z této výzvy poputuje na účet Verunky Slovákové.  Protože my nejen chodíme pro své zdraví a poznání krásné krajiny, ale také pomáháme druhým. 

Také během zdolávání Jesenické štreky respektujte základní pravidla:

  • Respektujte prosím zákazy při zdolávání našich hor, ne všechny hory jsou dostupné jako je např. Praděd.
  • Co si do lesa přinesete, prosím taky si odneste. Chovejme se k přírodě ohleduplně tak, abychom ji zanechali takto krásnou i pro příští generace.
  • Prosíme taktéž, aby jste při zdolávání vrcholů chodili jen po vyznačených turistických trasách (respektujme prosím pravidla CHKO Jeseníky).

Ano, musíte se registrovat a zaplatit startovné, abychom vám poslali trasu štreky a vy dostali svůj balíček s památkou na váš výkon. Navíc, výtěžek ze startovného má dobročinný charakter.

Mobilní aplikaci připravujeme, dáme vám vědět, zda se dílo podaří 🙂

Screeny startu a konce a vaše výsledky posílejte na náš email jesenickastreka@seznam.cz. Pokud budete mít nějaké pěkné fotky ze zdolávání a z cíle, můžete nám je také poslat. Budeme moc rádi!

Podpoříte nás tím, že si zaplatíte startovné nebo zakoupíte něco na eshopu 🙂

Výzvou už téměř s 5ti letou tradicí je 32 vrcholů Beskyd, kde jsme opět aktualizovali seznam pro rok 2021. Velkou novinkou je, že jsme vynechali Lysou horu, aby si chuděra taky trochu odpočinula. Takže tradiční novoroční výšlap na „lysenku“ se vám letos nebude započítavat.  Nepříjdete však o oblíbené a naprosto kouzelné vrcholy v Polsku (Slovenské jsme si nechali zase na ten další rok 🙂 ).

Pro případ, že by nám zase uzavřeli hranice, vytvořili jsme seznam s názvem 32 vrcholků Beskyd. Tento seznam je vhodný pro rodiny s dětmi, cyklisty a všechny, kdo milují lehčí turistiku. Navíc tento seznam je celý na území ČR!

Poslední projekt se nazývá Beskydská ŠTREKA. Jak už z názvy vyplývá, bude to super výzva jen pro ty nejzdatnější turisty, kteří miluji překonávat sami sebe.  Letos se jde 62 km! I zde je možná registrace pouze do 30.4. 2022

Instagram

info@32vrcholu.cz

Novinky

Aktuality

Letos zdoláváme vrcholy pro Verunku

0
  Letos poprvé jsme se ptali vás, účastníků, pro koho chcete letošní výzvy zdolávat. Děkujeme všem, kteří poslali svůj návrh, rozhodně máme tímto inspirace i…
Aktuality

Velké poděkování účastníkům 32 vrcholů!

0

S koncem roku jsme opět mohli díky našim účastníkům darovat peněžitý dar a podpořit tak někoho, komu dar pomůže doslova k pohybu. Řeč je o bojovníkovi Štěpánkovi, pro kterého jsme letošní výzvy 32 vrcholů organizovali.