Už delší dobu bojujeme s pocitem, že si náš projekt a hlavně naši aktivní účastníci, kterých každý rok přibývá, zaslouží něco víc! Nevěděli jsme jak na to, protože jakékoliv technické vylepšení webu či mobilní aplikace stojí mnoho peněz a my neměli prostor hledat sponzory. Až začátkem roku 2021 jsme na to přišli!

Pojďme to společně rozbalit!

32 vrcholů vždy bylo o vás našich účastnících a hlavně o tom, že zdoláváte rádi vrcholy s pocitem, že tím někomu můžete pomoct. Nyní vás pokorně o pomoc žádáme my! Rozhodli jsme se vybrat finance pro náš výšlap na vrchol přes známý Hithit.com , protože chceme pro vás vytvořit funkční mobilní aplikace jak pro Android, tak KONEČNĚ i pro iOS! Všechno by to bylo provázáno s naším webem, takže si své fotky můžete nahrát z pohodlí domova, aniž by ztrácely kvalitu, jako na naší FB stránce. Odkaz na sbírku pro náš projekt najdete zde. 

Jdeme na vrchol!

Abychom se mohli posunout takto dál, potřebujeme vybrat cílovou částku 450 000Kč. Je to opravdu vysoký cíl, ale jedině takto budeme moct zaplatit společnosti, která nám to vše vytvoří. V této cílové částce je vytvoření mobilní aplikace pro iOS, rozšíření našeho webu o registrace a když se podaří vybrat více, vytuníme appku také pro Androiďáky. To, kolik nám budete chtít darovat si vyberete sami! Připravili jsme pro vás speciálních odměny, které vás zaručeně potěší a vždy budete jednoznačně vidět, jako zpolufinancovatelé projektu 32 vrcholů. 

Jaké jsou odměny? 

Budeme rádi za každou korunu, proto si můžete vybrat odměnu, která vás alespoň zahřeje u srdíčka. Nebo si můžete objednat první a jedinečný plecháček s výstižným nápisem “Jsem na vrcholu!” Speciálně jsme pro vás navrhli bavlněná trička pro jednotlivé výzvy – 32 vrcholů Beskyd a Jeseníků a na své si přijdou i účastníci 32 vrcholků Beskyd. 

Jako speciální odměnu máme pro vás společný VIP výšlap, kdy vás pozveme na vrcholu na pivčo a Luboš slíbil, že vezme někomu i batoh 🙂 A nebo vám Mirka ušije super pytlík na svačinku a třeba i odpadky, abychom nezatěžovali odpadky naše milované hory. 

Velmi zajímavé odměny jsme připravili poprvé pro firmy, které se mohou skrze nás dobře zviditelnit. Ať už jde o spolupořádaní velmi úspěšné Beskydské štreky, tak si mohou vybrat vrchol ze seznamu, který po nich příští rok pojmenujeme. Možností spolupráce jsme našli opravdu mnoho, tak pokud pracujete v nějaké firmě nebo dokonce vlastníte, mrkněte i na tyto odměny a dejte vědět vašemu marketingovému oddělení či rovnou šéfovi. 🙂

Proč to děláme?

Cílem této kampaně je posunout projekt tak, aby byl pro naše účastníky přehledný, uživatelsky jednodušší a propojenější. Slyšíme každé vaše nápady a kritiku k vylepšení a nás opravdu už pár roku mrzelo, že se nemůžeme posunout. Nyní je ta šance to společně zvládnout! Chceme, aby mobilní aplikace fungovala na 100% pro Android i iOS. Abyste si tam snadno zadali zdolaný vrchol, přiložili fotku a třeba ohodnotili tento vrchol. Budete mít možnost napsat tip pro ostatní uživatele. 

Dále své výkony můžete porovnat s ostatními registrovanými uživateli v oficiálním žebříčku. Přehledně v aplikaci uvidíte všechny naše výzvy, protože jestli se to podaří, budeme náš projekt rozšiřovat do dalších pohoří! Automaticky se vám také po zdolání výzvy vygeneruje diplom, takže už na něj nebudete muset tak dlouho čekat. Konec bude rozmazaným fotkám na FB. Své fotky budete moc vkládat přímo do vaší aplikace, jak z mobilu tak z počítače.  

Nemusíte se bát, že registraci zpoplatníme, stojíme si zatím, že šanci k poznávání krásných vrcholů by měl mít každý! Co bude však jinak, že si budete moct vybrat z různých druhů registrací. Tak jako tomu bylo například u Beskydské štreky. 

Pokud se nám podaří vybrat něco navíc, bude to znamenat, že si vývojáři budou moct vyhrát s funkcemi aplikací a přidávat další a další výzvy! 

Kampaň budeme velmi brzy spouštět a my vás velmi prosíme, abyste náš projekt sdíleli mezi přátele a známe, kteří jsou stejně jako vy milovníci krásných hor a vrcholů! Sledujte naše sociální sítě, ať vám nic neunikne. 

Děkujeme za vaší dosavadní podporu a doufáme, že společně se na ten vrchol dostaneme!

4 komentáře. Nechte nové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.