O výzvě

Milovníci extrémních sportů a výzev, teď zbystřete. Připravili jsme si pro vás výzvu s názvem Beskydská štreka, protože 65km na jeden zátah, je opravdu ŠTREKA! 🙂

O co jde? 

  • Tento pochod nemá pevný termín, kdy všichni budou zdolávat výzvu. Je však limitována 3 měsíci od 1.5. 2021 do 31.7. 2021.
  • Každý účastník se musí během měsíce březen 2021 zaregistrovat a zaplatit startovné podle balíčku jaký si vybere a my mu koncem března pošleme mapu s trasou Beskydské štreky.

Jak to bude fungovat?

Vyfotíte si čas vašeho startu včetně data a vyrazíte do terénu. Do času se započítává i případné přespání. Až dorazíte do cíle vyfotíte si zase konečný čas a datum. Pokud máte nějakou aplikaci na sledování trasy, tak klidně můžete také použít. Pokud si objednáte balíček s medailí, tak si ji budete moct vyzvednout v okolí cíle. Přesné místo vám ještě napíšeme. Doma si pak spočítáte celkový počet hodin, za které jste 65km ušli a screeny/fotky nám zašlete na email beskydskastreka@seznam.cz. 

Balíčky registrace

  • základní = 200 Kč – v ceně je diplom
  • bronzová = 350 Kč – v ceně je diplom a medaile
  • stříbrná = 500 Kč  – v ceně je diplom a sportovní funkční tričko
  • zlatá = 600 Kč – v ceně je diplom, medaile a tričko

*v případě nákupu trička je poštovné a balné +100Kč.

REGISTRACE UKONČENA

Upozornění: Pokud jste se už registrovali a nepřišel vám email s pokyny k platbě, mrkněte prvně do spamů či nevyžádané pošty a pokud ani tam email nenajdete, napište nám co nejrychleji na email beskydskastreka@seznam.cz nebo sms na číslo 720220970.

 

Na konec vytvoříme žebříček, kde vyhodnotíme všechny výkony účastníků, takže si budete moc porovnat svůj výkon.

Registrace bude spuštěna od 1.3. 2021 ve 20:21 hod do 31.3.

Přesná pravidla a doporučení se dočtete níže. Prosíme, abyste trasu Beskydské štreky nezveřejňovali na sociálních sítích, aby vaše penízky za registraci nebyly zneužity někým jiným.

Tak co, jdete do toho??? 🙂

Pravidla

Pro získání trasy výzvy se musíte nejdříve registrovat a dle vlastního výběru vybrat a zaplatit balíček startovného. Registrace bude spuštěna od 1.3. do 31.3. 2021

*V případě, že jste si objednali tričko, pošleme vám ho ještě před výzvou zasláno poštou domů. Ať jste na výšlap pěkně stylově vybaveni.

Po zaplacení registrace vám pošleme instrukce včetně mapy pochodu. Pochod můžete zdolat kdykoliv v období od 1.5. do 31.7. 2021  a dokonce i několikrát, počítat se vám bude ten nejrychlejší výkon. Výtěžek i z této výzvy poputuje na účet Štěpánka. Protože my nejen chodíme pro své zdraví a poznání krásné krajiny, ale také pomáháme druhým. Celý příběh se dočtete zde.

Také během zdolávání Beskydské štreky respektujte základní pravidla:

  • Respektujte prosím zákazy při zdolávání našich hor, ne všechny hory jsou dostupné jako je např. Lysá Hora.
  • Co si do lesa přinesete, prosím taky si odneste. Chovejme se k přírodě ohleduplně tak, abychom ji zanechali takto krásnou i pro příští generace.
  • Prosíme taktéž, aby jste při zdolávání vrcholů chodili jen po vyznačených turistických trasách (respektujme prosím pravidla CHKO Beskydy).
Instagram

info@32vrcholu.cz

Novinky

Menu