Chcete s námi spojit síly, zviditelnit svou značku mezi tisíce skvělých lidí a podpořit tak náš projekt, abychom se mohli posouvat dál? 

Možností spolupráce je hned několik! Zatím jsme čistí jako lilie a tak máme spousta místa k propagaci. Ať už na našem webu, promo produktech nebo přímo na seznamech. Zde je ukázka možností spolupráce.

Jste fotograf?

To je skvělé! Pošlete nám naše portfolio na email info@32vrcholu.cz a rádi se s vámi domluvíme na spolupráci. Rádi bychom vytvořili dobročinný kalendář z krásných fotek z našich vrcholů ze seznamu.

Spolupráce s Influencery

Rádi navážeme spolupráci s influencery, kteří milují přírodu, aktivně ji navštěvují a umí pěkně zachytit momenty z výšlapu. Pokud víte o někom, budeme rádi za tipy na náš email info@32vrcholu.cz.

Propagace na webu

Za 5 let máme velké zázemí úžasných lidí, kteří milují sport, přírodu, turistiku a hlavně výzvy. Pokud byste chtěli, aby tito lidé poznali vaši značku, nabízíme vám prostor. Náš web navštěvují tisíce lidí a na našem FB máme vysoké dosahy (až  44 tisíc). 

Vaše logo umístíme do nové podstránky na našem webu s názvem “Síň slávy”, můžeme napsat článek, kde zpropagujeme i váš produkt/službu nebo sdílet vaše „akce“, v případě, že je to relevantní pro naše účastníky.

Vaše firma v seznamu 32 vrcholů

Zviditelněte svou společnost na seznamu výzvy 32 vrcholů Beskyd nebo Jeseníků! Tento seznam dostane každý registrovaný účastník, máte tak šanci se dostat k desetitisícům milých turistů, kteří budou mít název vaší značky pravidelně na očích.  Představte si jak skvěle bude vypadat název vaši firmy vedle vrcholu Slavíč, Ostrý nebo oblíbeného Smrku. Počet takových vrcholů bude omezený, ať jde opravdu o VIP prostor. 

Buďte na tričku 32 vrcholů

Účastníci naše trička hrdě nosí. A proč hrdě? Protože ví, že výtěžek z tohoto prodeje jde čistě na dobročinnost! Doposud na tričku vždy figurovalo jen naše logo. Nyní máte šanci být na tomto tričku také! Pozor! Šanci má pouze 1 značka, nechceme z triček udělat hokejové dresy.

Buďte hlavním partnerem ultra výzvy Beskydská štreka

Staňte se hlavním partnerem naší ultra výzvy! Zde je prostoru opravdu mnoho – od loga na tričku, po vytvoření obrandované startovací brány nebo cílové brány, budete v názvu Beskydské Štreky a na mnoha věcech se můžeme s vaším marketingovým oddělením domluvit. Výzva měla obrovský úspěch a přihlásilo se více než 1000 účastníků! Jejich reakce na výzvu byly/jsou skvělé a vy můžete být příští rok u toho!

Máte jinou představu, napište nám na email info@32vrcholu.cz a najdeme společné řešení. 

Menu