Zdolej Jizerskou Štreku!

Máte rádi pořádné výzvy, které mají smysl? Tak pojď s námi okruh dlouhý 50km! Výzva je připravena pro milovníky extremních pochodů, adrenalinů a pro ty, kdo miluje překonávat své hranice. 

O co jde? 

  • Tento pochod nemá pevný termín startu, je tedy na vás, kdy si trasu zdoláte mezi 1.7. – 30. 9. 2024
  • Trasa má 50km a začíná a končí ve stejném bodě
  • Přesnou trasu a veškeré informace k trase dostanete po zaplacení registrace – je to adrenalin hned od začátku 🙂
  • Každý účastník se musí během dubna 2024 zaregistrovat a zaplatit startovné podle svého vybraného balíčku

 

REGISTRUJTE SE TADY

 

Jak ŠTREKA probíhá?

V propozicích najdete heslo do mobilní aplikace, kde je uzamčená výzva Jizerská Štreka. Heslem se vám appka odemkne. Jakmile budete na startu appku zapnete a ta vám bude počítat CELKOVÝ ČAS. Pro jistotu si vyfoťte čas na hodinkách nebo mobilu. Často se stává, že se mobil nebo chytré hodinky během tak dlouhého výšlapu vybijí. Pak už stačí vyrazit a držet se trasy. 🙂  Do celkového času se započítávají veškeré pauzy tedy  i případné přespání během trasy. Až dorazíte do cíle vypnete appku nebo vyfotíte konečný čas a datum. Pokud máte i jinou aplikaci na sledování trasy, tak klidně můžete také použít. Výsledný čas a pár fotek z trasy, které případně můžeme sdílet nám pošlete na  jizerskastreka@seznam.cz

Letošní balíčky jsou opravdu nabité skvělými produkty, které využijete na jakékoliv štreky (nejen ty naše)! A hlavně výtěžek z nich poputuje na podporu Mobilního hospice Ondrášek a také Veroniku Červenou (34let), která má DMO a je závislá na mamince, které dochází síly. Peníze tak půjdou na automobil k větší samostatnosti Verči nebo na baterii do vozík

  • Základní – obsahuje propozice a diplom.
  • Stříbrná – obsahuje parádní medaili s logem Jizerská štreka, multifuknční šátek, díky kterému budete mít vždy úsměv na tváři a s logem „Jdu štreku“ a diplom.
  • Zlatá – obsahuje parádní medaili s logem Jizerská štreka, multifuknční šátek, díky kterému budete mít vždy úsměv na tváři a s logem „Jdu štreku“ , příjemné funkční tričko bílé barvy a unikátním potiskem s logem „Jdu štreku“ a také diplom.
  • EXCLUSIVE – je limitovaný balíček, kde máme omezený počet kompresních návleků s naším potiskem. Kompresky se perfektně na zdolávání Jizerské střeky hodí! V balíčku je dále stejný obsah jako ve zlatém balíčku – medaile, nákrčník, tričko a navíc placka na připnutí.

⚠️STARTOVNÉ MUSÍ BÝT UHRAZENO NEJPOZDĚJI DO 1.5.⚠️

‼️PRODUKTY NEMÁME SKLADEM‼️ Objednáváme zase až podle počtu registrací, takže 2.5. vše sečteme a posíláme výrobci. Ten má dobu výroby 3-4 týdny. Před začátkem štreky tak budete mít vše připraveno. Balíček si můžete nechat poslat přes  Zásilkovnu.

Pro získání trasy výzvy se musíte nejdříve registrovat a dle vlastního výběru vybrat a zaplatit balíček startovného. Registrace bude spuštěna od 1.4. do 30.4. 2024

Po zaplacení registrace vám pošleme instrukce včetně mapy pochodu a kódu do mobilní aplikace pro štreky. Pochod můžete zdolat kdykoliv v období od 1.7. do 30.9. 2024  a to dokonce i několikrát, počítat se vám bude ten nejrychlejší výkon.

Výtěžek i z této výzvy poputuje na podporu Mobilního hospicu OndrášekProtože my nejen chodíme pro své zdraví a poznání krásné krajiny, ale také pomáháme druhým.

V minulých ročnících jsme podpořili nemalou částkou 150 tisíc korun Mobilní hospic Ondrášek, v roce 2018 Soukromou ZŠ pro děti s vadami Ostrava částkou 70 tisíc korun, v roce 2019 organizaci PESTRÁ – psi asistence, 2020 nemocnému Patričkovi, v roce 2021 částkou 80 tisíc korun malému sportovci Štěpánkovi, 2022 skvělému Matymu Tazbirkovi 150 tisíc korun a loni také 150 tisíc krásné Verunce Slovákové, kterou nyní čeká operace kyčli a moc ji držíme palce! Bez vás by to nešlo, takže máte od nás OBROVSKÉ DÍKY.

 

Pravidla

Registrační balíčky

Zaregistrujte se a vyberte si balíček jaký chcete, každou svou registrací přispíváte na Mobilní hospic Ondrášek a také Veroniku Červenou (34let), která má DMO a je závislá na mamince, které dochází síly.

Trasa štreky

Získáte až po registraci, ale můžeme prozradit, že jde o okruh. 🙂 Mobilní aplikace bude taktéž dostupná až v době startu ŠTREKY.

Jak měřit čas

Nejjednodušší je si udělat fotku hodinek nebo screen obrazovky mobilu při startu a poté při příchodu do cíle. Počítá se CELKOVÝ ČAS včetně pauz či přespání někde cestou. Čas vám můžou měřit také chytré hodinky nebo naše mobilní aplikace 32 vrcholů. V propozicích pak dostanete přístupové heslo.

Můžu jít vícekrát?

Trasu můžete zdolat kolikrát chcete, počítat se bude váš nejrychlejší čas.

Zaslání údajů

Výsledky štreky se nám nikde automatický neukládají (ani když používáte naši aplikaci), proto své výsledky musíte zaslat na email jizerskastreka@seznam.cz

Diplom

Diplom posíláme v pdf podobě na email.

Doporučení

Nepřemáhej se

Nepřemáhej se, trasy si vždy pečlivě naplánujte a hlavně se pořádně na výšlap vybavte.

Výbava na hory

Pokud si nejste jistí, jak se správně na hory vybavit, napište nám nebo ostatním turistům do skupiny. Určitě vám rádi poradí.

Aktuální situace

Sledujte aktuální situaci na vrcholech, abyste nebyli překvapeni.

Upozornění

Respektuj zákazy

Respektujte prosím zákazy při zdolávání našich hor, ne všechny hory jsou dostupné.

Neodhazuj odpadky

Co si do lesa přinesete, prosím taky si odneste. Chovejme se k přírodě ohleduplně tak, abychom ji zanechali takto krásnou i pro příští generace.

Vyznačené trasy

Prosíme taktéž, aby jste při zdolávání vrcholů chodili jen po vyznačených turistických trasách.

Nesmeky

Nezapomeň nesmeky. Zvlášť v zimním období.

A na závěr…

Najdete nás na Instagramu  jako @32vrcholu, kde se dozvíte aktuální informace a pozvánky na společné výšlapy. Sdílíme tam taky vaše  fotky od našich účastníků. Pokud zdoláváte vrcholy a sdílíte fotky na svém Instagramu označte nás nebo používejte hashtag #32vrcholusumavy.

Cokoliv budete potřebovat, nebojte se nám napsat do zprávy! Rádi Vám odpovíme nebo v případě nespokojenosti se Vám budeme snažit vyhovět.

Vaše celoroční dobrodružství začíná právě teď! 🙂

Tým 32 vrcholů

Často kladené otázky

Budeme rádi, když se nám zaregistrujete, abychom měli přehled, kolik z vás zdolává 32 vrcholů Jizerských hor. V případě, že chcete podpořit náš projekt a mít vzpomínku z letošní výzvy v podobě medaile nebo funkčního trička, je registrace nutná.

Odkaz na registraci je zde – https://forms.gle/q7MmLrDkCs7pQc348 

Potvrzující emaily odesíláme každému zvlášť, prosíme tedy o trpělivost, v lednu je vždy největší nával registrací a ne vždy stíháme hned odepisovat. Chodíme normálně do práce.

Zdolávat však můžete začít bez potvrzujícího emailu, stačí totiž vytisknout seznam vrcholů a hurá do hor.

Mobilní aplikace je dostupná pro Android a moc za ní děkujeme Davidovi Osičkovi.  Stáhnout si ji můžete tady. 

Pro iOS stáhnete tady – https://apps.apple.com/cz/app/32-vrchol%C5%AF/id1635875644?l=cs 

Můžete si zakoupit speciální registrační balíček, nebo nám poslat peněžitý dar přímo na účet 2401412400/2010. Do poznámky prosím přidejte jméno, ať víme komu poděkovat.

Ano jsou vrcholy, které jsou např. v lese, ale uznáte sami, že nikdo z nás nepůjde do lesa a nebude se fotit se stromem. Výzva je především pro Vás, takže bohatě postačí fotka z rozcestníku apod.

Plánujeme, že během roku zorganizujeme pár společných výšlapů, kdy společnými silami pokoříme pár vrcholů. O přesné trase výšlapu a především termínu vás budeme informovat.

Rozhodli jsme zkusit se posunout zase o kousek dál a letos také nově můžete zdolávat vrcholy v Jizerských horách.

Další výzvy jsou pak 32 vrcholů Jeseníků, Krušných hor a naše zakládající výzva 32 vrcholů Beskyd

Dalším projektem je ŠTREKA. Je to super ultra výzva jen pro ty nejzdatnější turisty, kteří miluji překonávat sami sebe. Máme Beskydskou štreku. Jesenickou a Krušnohorskou a chystáme ještě jednu novinku.

Produkty z e-shopu

Instagram

info@32vrcholu.cz

Novinky