O výzvě

Už delší dobu jsme si pohrávali s myšlenkou, že by bylo super objevovat další krásné pohoří ČR a právě nadešel čas, kdy k naší výzvě 32 vrcholů Beskyd přidáváme další výzvu 32 VRCHOLŮ JESENÍKŮ. Chceme, aby se do naší výzvy zapojili turisti a milovníci hor z Olomouckého kraje a třeba fanoušci Beskyd poznali i Jeseníky.

Za spolupráce se Správou CHKO Jeseníky jsme vytvořili seznam 32 vrcholů Jeseníků, který můžete zdolávat celý rok 2021. Cílem není to stihnout v co nejkratším čase, ale užít si to, na vrcholků si vždy udělat pěknou selfie fotku a poslat nám ji na naši FB stránku do zprávy. My fotku zařadíme do patřičného alba. Každý vrchol si zapište do vytisknutého seznamu vrcholů Jeseníků. Po zdolání všech vrcholů nám napište a my vám pošleme zasloužený diplom.

Během roku se uskuteční prodej limitované kolekce triček a dalších produktů 32 vrcholů, kdy výtěžek poputuje někomu, kdo to opravdu potřebuje. V minulých ročnících jsme podpořili nemalou částkou 140 tisíc korun Mobilní hospic Ondrášek, v roce 2018 Soukromou ZŠ pro děti s vadami Ostrava částkou 70 tisíc korun. Každý rok vybíráme organizaci nebo přímo osobu, které ziskem z prodeje se snažime alespoň trochu finančně pomoct. Chcete náš projekt také podpořit? Napište nám 🙂

Jestli milujete výzvy, turistiku, přírodu a chcete udělat dobrý skutek, tak  pojďte s námi zdolat 32 vrcholů Jeseníků!

Pokud se vám tato výzva líbí a chcete podpořit náš projekt, můžete si na památku na letošní ročník objednat tričko. Prodej děláme poprvé takto před vánocemi, abyste mohli odměnit nejen sebe, ale třeba také svého parťáka, který zdolával vrcholy s vámi. Objednávkový formulář najdete tady – https://bit.ly/trickaprodobrouvec2021  

Pravidla

Než začnete vrcholy ze seznamu zdolávat, zjistěte, jaká jsou vlastně pravidla a omezení. Budeme rádi, když výzvu budete sdílet mezi své přátele, ctít pravidla a zákazy v CHKO Jeseníky a hlavně chceme, ať si každý výšlap užíváte!

Upozornění:

  • Respektujte prosím zákazy při zdolávání našich hor.
  • Co si do lesa přinesete, prosím taky si odneste. Chovejme se k přírodě ohleduplně tak, abychom ji zanechali takto krásnou i pro příští generace.
  • Prosíme taktéž, aby jste při zdolávání vrcholů chodili jen po vyznačených turistických trasách (respektujme prosím pravidla CHKO Jeseníky).
  • V případě, že uvidíte ve sněhu vytvořené koleje pro běžky NEŠLAPEJTE PO NICH!

A na závěr…

Najdete nás také na Instagramu pod nickem @32vrcholu, kde sdílíme ty nej fotky od našich účastníků. Pokud zdoláváte vrcholky a sdílíte fotky na svém Instagramu označte nás nebo používejte hashtag #32vrcholkubeskyd. My fotky prohlédneme a budeme je sdílet.

Cokoliv budete potřebovat, nebojte se nám napsat do zprávy! Rádi Vám odpovíme nebo v případě nespokojenosti se Vám budeme snažit vyhovět.

Děkujeme a užívejte si krásy Jeseníků!

Tým 32vrcholu.cz

Představujeme vám seznam 32 vrcholů Jeseníků, které si nyní stačí vytisknout a zapisovat jeden zdolaný vrchol za druhým. Zatím to budete muset zvládnout bez mobilní aplikace, protože se aktualizuje a chvíli to potrvá.

Mapu vrcholů najdete tady – mapa vrcholů 

Seznam vrcholů ve formátu PDF stáhnete tady – seznam_jeseníky

Seznam vrcholů

Instagram

info@32vrcholu.cz

Novinky

Aktuality

Společně to rozbalíme!

4 komentáře
Už delší dobu bojujeme s pocitem, že si náš projekt a hlavně naši aktivní účastníci, kterých každý rok přibývá, zaslouží něco víc! Nevěděli jsme jak…
Menu