Zdolej Šumavskou Štreku!

Máte rádi pořádné výzvy, které mají smysl? Tak pojď s námi okruh dlouhý 54km! Výzva je připravena pro milovníky extremních pochodů, adrenalinů a pro ty, kdo miluje překonávat své hranice. 

O co jde? 

  • Tento pochod nemá pevný termín startu, je tedy na vás, kdy si trasu zdoláte mezi 1.7. – 30. 9. 2024
  • Trasa má 54km a začíná a končí ve stejném bodě
  • Přesnou trasu a veškeré informace k trase dostanete po zaplacení registrace – je to adrenalin hned od začátku 🙂
  • Každý účastník se musí během dubna 2024 zaregistrovat a zaplatit startovné podle svého vybraného balíčku

Jak ŠTREKA probíhá?

V propozicích najdete heslo do mobilní aplikace, kde je uzamčená výzva Šumavská Štreka. Heslem se vám appka odemkne. Jakmile budete na startu appku zapnete a ta vám bude počítat CELKOVÝ ČAS. Pro jistotu si vyfoťte čas na hodinkách nebo mobilu. Často se stává, že se mobil nebo chytré hodinky během tak dlouhého výšlapu vybijí. Pak už stačí vyrazit a držet se trasy. 🙂  Do celkového času se započítávají veškeré pauzy tedy  i případné přespání během trasy. Až dorazíte do cíle vypnete appku nebo vyfotíte konečný čas a datum. Pokud máte i jinou aplikaci na sledování trasy, tak klidně můžete také použít. Výsledný čas a pár fotek z trasy, které případně můžeme sdílet nám pošlete na  sumavskastreka@seznam.cz

Letošní balíčky jsou opravdu nabité skvělými produkty, které využijete na jakékoliv štreky (nejen ty naše)! A hlavně výtěžek z nich poputuje na podporu Mobilního hospice Ondrášek a také Veroniku Červenou (34let), která má DMO a je závislá na mamince, které dochází síly. Peníze tak půjdou na automobil k větší samostatnosti Verči nebo na baterii do vozík

  • Základní – obsahuje propozice a diplom.
  • Stříbrná – obsahuje parádní medaili s logem Šumavská štreka, multifuknční šátek, díky kterému budete mít vždy úsměv na tváři a s logem „Jdu štreku“ a diplom.
  • Zlatá – obsahuje parádní medaili s logem Šumavská štreka, multifuknční šátek, díky kterému budete mít vždy úsměv na tváři a s logem „Jdu štreku“ , příjemné funkční tričko bílé barvy a unikátním potiskem s logem „Jdu štreku“ a také diplom.
  • EXCLUSIVE – je limitovaný balíček, kde máme omezený počet kompresních návleků s naším potiskem. Kompresky se perfektně na zdolávání Šumavská střeky hodí! V balíčku je dále stejný obsah jako ve zlatém balíčku – medaile, nákrčník, tričko a navíc placka na připnutí.

⚠️STARTOVNÉ MUSÍ BÝT UHRAZENO NEJPOZDĚJI DO 1.5.⚠️

‼️PRODUKTY NEMÁME SKLADEM‼️ Objednáváme zase až podle počtu registrací, takže 2.5. vše sečteme a posíláme výrobci. Ten má dobu výroby 3-4 týdny. Před začátkem štreky tak budete mít vše připraveno. Balíček si můžete nechat poslat přes  Zásilkovnu.

Pro získání trasy výzvy se musíte nejdříve registrovat a dle vlastního výběru vybrat a zaplatit balíček startovného. Registrace bude spuštěna od 1.4. do 30.4. 2024

Po zaplacení registrace vám pošleme instrukce včetně mapy pochodu a kódu do mobilní aplikace pro štreky. Pochod můžete zdolat kdykoliv v období od 1.7. do 30.9. 2024  a to dokonce i několikrát, počítat se vám bude ten nejrychlejší výkon.

Výtěžek i z této výzvy poputuje na podporu Mobilního hospicu OndrášekProtože my nejen chodíme pro své zdraví a poznání krásné krajiny, ale také pomáháme druhým. 

Pravidla

Registrační balíčky

Zaregistrujte se a vyberte si balíček jaký chcete, každou svou registrací přispíváte na Mobilní hospic Ondrášek a také Veroniku Červenou (34let), která má DMO a je závislá na mamince, které dochází síly.

Trasa štreky

Získáte až po registraci, ale můžeme prozradit, že jde o okruh. 🙂 Mobilní aplikace bude taktéž dostupná až v době startu ŠTREKY.

Jak měřit čas?

Nejjednodušší je si udělat fotku hodinek nebo screen obrazovky mobilu při startu a poté při příchodu do cíle. Počítá se CELKOVÝ ČAS včetně pauz či přespání někde cestou. Čas vám můžou měřit také chytré hodinky nebo naše mobilní aplikace 32 vrcholů. V propozicích pak dostanete přístupové heslo.

Můžu jít trasu vícekrát?

Trasu můžete zdolat kolikrát chcete, počítat se bude váš nejrychlejší čas.

Zaslání výsledků

Výsledky štreky se nám nikde automatický neukládají (ani když používáte naši aplikaci), proto své výsledky musíte zaslat na email sumavskastreka@seznam.cz

Dodání balíčků

Kdo si svou registraci zaplatí do konce dubna, tomu balíček pošleme během června, tak ať máte na štreku vše připraveno. Diplomy pak posíláme elektronicky na email v pdf.

Doporučení

Nepřemáhej se

Nepřemáhej se, trasy si vždy pečlivě naplánujte a hlavně se pořádně na výšlap vybavte.

Dopředu si naplánujte trasu

Zkontrolujte si, kolik míst s občerstvení cestou je a zda mají v termín vaši štreky otevřeno.

Výbava na hory

Pokud si nejste jistí, jak se správně na hory vybavit, napište nám nebo ostatním turistům do skupiny. Určitě vám rádi poradí nebo u našich kamarádu ze Sport Hlubina.

Aktuální situace

Sledujte aktuální situaci na vrcholech, abyste nebyli překvapeni.

Upozornění

Respektuj zákazy

Respektujte prosím zákazy při zdolávání našich hor, ne všechny hory jsou dostupné.

Neodhazuj odpadky

Co si do lesa přinesete, prosím taky si odneste. Chovejme se k přírodě ohleduplně tak, abychom ji zanechali takto krásnou i pro příští generace.

Vyznačené trasy

Prosíme taktéž, aby jste při zdolávání vrcholů chodili jen po vyznačených turistických trasách.

A na závěr…

Najdete nás na Instagramu  jako @32vrcholu, kde se dozvíte aktuální informace a pozvánky na společné výšlapy. Sdílíme tam taky vaše  fotky od našich účastníků. Pokud zdoláváte vrcholy a sdílíte fotky na svém Instagramu označte nás nebo používejte hashtag #32vrcholusumavy.

Cokoliv budete potřebovat, nebojte se nám napsat do zprávy! Rádi Vám odpovíme nebo v případě nespokojenosti se Vám budeme snažit vyhovět.

Vaše celoroční dobrodružství začíná právě teď! 🙂

Tým 32 vrcholů

Často kladené otázky

Ano. Registrační formulář najdete potom zde nebo na našem Facebooku. Pokud jste to nestihli během dubna, zkuste nám napsat na email sumavskastreka@seznam.cz a uvidíme, co se dá dělat

V rámci našich aplikací 32 vrcholů (pro iOS i Android) budete mít výzvu Beskydská štreka (nebo kterákoliv jiná Štreka). Přihlásíte se do ní pomocí kódu, který najdete ve svých propozicích. Velmi vás žádáme, abyste tento kód nesdíleli! Bylo by to nefér nejen vůči nám a naši práci, ale také vůči vám a ostatním platícím účastníkům.

Mobilní aplikace je dostupná pro Android a moc za ní děkujeme Davidovi Osičkovi.  Stáhnout si ji můžete tady. 

Pro iOS stáhnete tady – https://apps.apple.com/cz/app/32-vrchol%C5%AF/id1635875644?l=cs 

Můžete, ale nebudete zapsán do tabulky výsledku a nepošleme vám diplom 🙂 Myslíme, že 3 měsíce (červenec-září) je opravdu dlouhá doba na to, abyste si času udělali. Pokud budete mít objednaný balíček, samozřejmě vám ho pošleme. 🙂

Trička vám pošleme ještě před začátkem výzvy, tj. do 31.6. Klasicky to budou sportovní funkční trička, ať se vám 61 km pohodlně pochoduje. Doufáme, že vše stihneme. Pokud by bylo nějaké zdržení s dodáním triček, dáme vám včas vědět. Najdete zde tabulku velikostí. Dámské jsou XS-2XL a pánské od S do 3XL.

pánské:

Dámské:

Mrkněte prosím do spamů ve vašem emailu. Je možné, že bude email tam. Také berte prosím na vědomí, že maily rozesíláme každému zvlášť ručně a někdy to nestihneme ten den. Proto počkejte alespoň 2 dny. Pokud i přesto nemůžete email najít, napište nám to na email sumavskastreka@seznam.cz 🙂

Jestli vám nepřišel balíček, napište mám. Stane se, že se nám vrátil nebo jsme přehlídli vaši platbu a ani ho neposlali. Takže vždy pište a určitě to vyřešíme. 🙂

Produkty z e-shopu

Instagram

info@32vrcholu.cz

Novinky