Zdravíme Vás přátelé,

je tady opět dobrovolná výzva 32 vrcholů Beskyd! Než začnete vrcholy ze seznamu zdolávat, zjistěte, jak výzva vznikla, jaká jsou vlastně pravidla a omezení a co je nového. Budeme rádi, když výzvu budete sdílet mezi své přátele, ctít pravidla a zákazy v CHKO Beskydy a hlavně chceme, ať si každý výšlap užíváte!

Základní informace:

Je nutná registrace?

Není, registraci nemáme! Jen si stáhnete seznam vrcholů či aplikaci 32 vrcholů Beskyd a můžete vyrazit.

Seznam v pdf verzi stáhnete zde – seznam2020

Mobilní aplikace

Už se pracuje na mobilní aplikaci pro iOS a na aktualizaci pro Android se už také maká. Prosíme o strpení.

Kam mám poslat fotky?

Fotky zasílejte do zpráv, prosíme jen o „vrcholovky“ (tam kde je to možné). Vaše vrcholovky budou sdílený do patřičného alba daného vrcholu, proto nezapomínejte také na popisek fotky. Někdy to z fotky nejde poznat. Takže jako příklad nám pošlete fotku z Lysé a napíšete: “Ahoj, posílám foto z Lysé.” apod.

Zasláním fotek nám do zprávy či označení hashtagu #32vrcholubeskyd dáváte automatický souhlas k veřejnému sdílení vašich fotek na našich FB stránkách, Instagramu či webových stránkách 32vrcholu.cz. V případě, že nesouhlasíte se zveřejněním, napište nám to do zprávy nebo námje prostě neposílejte. 🙂

Jak je to s tričky?

Letos ještě nejsme pevně rozhodnuti, zda opět bude prodej triček nebo vymyslíme jiný produkt. Rozhodně se s Vámi předtím poradíme 🙂

Jak můžete podpořit náš projekt?

Podpořit náš projekt však můžete celoročně, a to buď nákupem multifukčního šátku, který si můžete objednat zde – chci nákrčník!

A nebo poslat dar přímo na tento účet 2401412400/2010

Nedostupné nebo neznačené vrcholy.

Ano jsou vrcholy, které jsou např. v lese, ale uznáte sami, že nikdo z nás nepůjde do lesa a nebude se fotit se stromem. Výzva je především pro Vás, takže bohatě postačí fotka z rozcestníku apod.

Bonusový výšlap

Plánujeme, že během roku zorganizujeme pár společných výšlapů, kdy společnými silami pokoříme pár vrcholů. O přesné trase výšlapu a především termínu vás budeme informovat.

 

Upozornění:

  • Respektujte prosím zákazy při zdolávání našich hor, ne všechny hory jsou dostupné jako je např. Lysá Hora.
  • Co si do lesa přinesete, prosím taky si odneste. Chovejme se k přírodě ohleduplně tak, abychom ji zanechali takto krásnou i pro příští generace.
  • Prosíme taktéž, aby jste při zdolávání vrcholů chodili jen po vyznačených turistických trasách (respektujme prosím pravidla CHKO Beskydy).
  • V případě, že uvidíte ve sněhu vytvořené koleje pro běžky NEŠLAPEJTE PO NICH!

A na závěr…

Najdete nás také na Instagramu pod nickem @32vrcholubeskyd, kde sdílíme ty nej fotky od našich účastníků. Pokud zdolaváte vrcholy a sdílíte fotky na svém Instagramu označte nás nebo používejte hashtag #32vrcholubeskyd. My si sem tam vaše fotky prohlédneme, budeme je sdílet. 🙂

Sledovat můžete také naše webové stránky https://32vrcholu.cz/

Cokoliv budete potřebovat, nebojte se nám napsat do zprávy! Rádi Vám odpovíme nebo v případě nespokojenosti se Vám budeme snažit vyhovět.

Už se nemůžeme dočkat toho, co nám rok 2020 přinese! Abychom mohli darovat co největší finanční obnos uvítáme, jakékoliv dary či sponzorské spolupráce. Ideálně na uhrazení nákladů spojené s výrobou triček. Jsme otevřeni jakýmkoliv nápadům a poznatkům z Vaší strany.

Děkujeme a užívejte si krásy Beskyd!

 Tým 32 vrcholů Beskyd

32vrcholubeskyd@seznam.cz