O výzvě

Už delší dobu jsme si pohrávali s myšlenkou, že by bylo super objevovat další krásné pohoří ČR a právě nadešel čas, kdy k naší výzvě 32 vrcholů Beskyd přidáváme další výzvu 32 VRCHOLŮ JESENÍKŮ. Chceme, aby se do naší výzvy zapojili turisti a milovníci hor z Olomouckého kraje a třeba fanoušci Beskyd poznali i Jeseníky.

Za spolupráce se Správou CHKO Jeseníky jsme vytvořili seznam 32 vrcholů Jeseníků, který můžete zdolávat celý rok 2021. Cílem není to stihnout v co nejkratším čase, ale užít si to, na vrcholků si vždy udělat pěknou selfie fotku a poslat nám ji na naši FB stránku do zprávy. My fotku zařadíme do patřičného alba. Každý vrchol si zapište do vytisknutého seznamu vrcholů Jeseníků. Po zdolání všech vrcholů nám napište a my vám pošleme zasloužený diplom.

Během roku se uskuteční prodej limitované kolekce triček a dalších produktů 32 vrcholů, kdy výtěžek poputuje někomu, kdo to opravdu potřebuje. V minulých ročnících jsme podpořili nemalou částkou 140 tisíc korun Mobilní hospic Ondrášek, v roce 2018 Soukromou ZŠ pro děti s vadami Ostrava částkou 70 tisíc korun. Každý rok vybíráme organizaci nebo přímo osobu, které ziskem z prodeje se snažime alespoň trochu finančně pomoct. Chcete náš projekt také podpořit? Napište nám 🙂

Jestli milujete výzvy, turistiku, přírodu a chcete udělat dobrý skutek, tak  pojďte s námi zdolat 32 vrcholů Jeseníků!

Pokud se vám tato výzva líbí a chcete podpořit náš projekt, abychom mohli pracovat na zlepšeních, můžete si do konce července 2021 vybrat jednu z odměn ze sbírky na Hithit.cz.  Pro více informací, klikněte tady. 

Pravidla

Než začnete vrcholy ze seznamu zdolávat, zjistěte, jaká jsou vlastně pravidla a omezení. Budeme rádi, když výzvu budete sdílet mezi své přátele, ctít pravidla a zákazy v CHKO Jeseníky a hlavně chceme, ať si každý výšlap užíváte!

Upozornění:

  • Respektujte prosím zákazy při zdolávání našich hor.
  • Co si do lesa přinesete, prosím taky si odneste. Chovejme se k přírodě ohleduplně tak, abychom ji zanechali takto krásnou i pro příští generace.
  • Prosíme taktéž, aby jste při zdolávání vrcholů chodili jen po vyznačených turistických trasách (respektujme prosím pravidla CHKO Jeseníky).
  • V případě, že uvidíte ve sněhu vytvořené koleje pro běžky NEŠLAPEJTE PO NICH!

A na závěr…

Najdete nás také na Instagramu pod nickem @32vrcholu, kde sdílíme ty nej fotky od našich účastníků. Pokud zdoláváte vrcholky a sdílíte fotky na svém Instagramu označte nás nebo používejte hashtag #32vrcholkubeskyd. My fotky prohlédneme a budeme je sdílet.

Cokoliv budete potřebovat, nebojte se nám napsat do zprávy! Rádi Vám odpovíme nebo v případě nespokojenosti se Vám budeme snažit vyhovět.

Děkujeme a užívejte si krásy Jeseníků!

Tým 32vrcholu.cz

Představujeme vám seznam 32 vrcholů Jeseníků, které si nyní stačí vytisknout a zapisovat jeden zdolaný vrchol za druhým. Zatím to budete muset zvládnout bez mobilní aplikace, protože se aktualizuje a chvíli to potrvá.

Mapu vrcholů najdete tady – mapa vrcholů 

Seznam vrcholů ve formátu PDF stáhnete tady – seznam_jeseníky

Seznam vrcholů

Instagram

info@32vrcholu.cz

Novinky

Aktuality

Společně to rozbalíme!

4 komentáře
Už delší dobu bojujeme s pocitem, že si náš projekt a hlavně naši aktivní účastníci, kterých každý rok přibývá, zaslouží něco víc! Nevěděli jsme jak…
Menu