O výzvě

Milovníci extrémních sportů a výzev, teď zbystřete. Připravili jsme si pro vás výzvu s názvem Beskydská štreka, protože 65km na jeden zátah, je opravdu ŠTREKA! 🙂

O co jde? 

  • Tento pochod nemá pevný termín, kdy všichni budou zdolávat výzvu. Je však limitována 3 měsíci od 1.5. 2021 do 31.7. 2021.
  • Každý účastník se musí během měsíce březen 2021 zaregistrovat a zaplatit startovné podle balíčku jaký si vybere a my mu koncem dubna pošleme mapu s trasou Beskydské štreky.

Jak to bude fungovat?

Vyfotíte si čas vašeho startu včetně data a vyrazíte do terénu. Do času se započítává i případné přespání. Až dorazíte do cíle vyfotíte si zase konečný čas a datum. Pokud máte nějakou aplikaci na sledování trasy, tak klidně můžete také použít. Pokud si objednáte balíček s medailí, tak si ji budete moct vyzvednout v okolí cíle. Přesné místo vám ještě napíšeme. Doma si pak spočítáte celkový počet hodin, za které jste 65km ušli a screeny/fotky nám zašlete na email beskydskastreka@seznam.cz. 

Balíčky registrace

  • základní = 200 Kč – v ceně je diplom
  • bronzová = 350 Kč – v ceně je diplom a medaile
  • stříbrná = 500 Kč  – v ceně je diplom a sportovní funkční tričko
  • zlatá = 600 Kč – v ceně je diplom, medaile a tričko

*v případě nákupu trička je poštovné a balné +100Kč.

REGISTRACE UKONČENA BESKYDSKÁ ŠTREKA PRÁVĚ PROBÍHÁ! 🙂 

SVÉ VÝSLEDKY najdete v žebříčku pod tímto odkazem

Přesná pravidla a doporučení se dočtete níže. Prosíme, abyste trasu Beskydské štreky nezveřejňovali na sociálních sítích, aby vaše penízky za registraci nebyly zneužity někým jiným.

Tak co, jdete příští rok do toho taky?

Pravidla

Pro získání trasy výzvy se musíte nejdříve registrovat a dle vlastního výběru vybrat a zaplatit balíček startovného. Registrace bude spuštěna od 1.3. do 31.3. 2021

*V případě, že jste si objednali tričko, pošleme vám ho ještě před výzvou zasláno poštou domů. Ať jste na výšlap pěkně stylově vybaveni.

Po zaplacení registrace vám pošleme instrukce včetně mapy pochodu. Pochod můžete zdolat kdykoliv v období od 1.5. do 31.7. 2021  a dokonce i několikrát, počítat se vám bude ten nejrychlejší výkon. Výtěžek i z této výzvy poputuje na účet Štěpánka. Protože my nejen chodíme pro své zdraví a poznání krásné krajiny, ale také pomáháme druhým. Celý příběh se dočtete zde.

Také během zdolávání Beskydské štreky respektujte základní pravidla:

  • Respektujte prosím zákazy při zdolávání našich hor, ne všechny hory jsou dostupné jako je např. Lysá Hora.
  • Co si do lesa přinesete, prosím taky si odneste. Chovejme se k přírodě ohleduplně tak, abychom ji zanechali takto krásnou i pro příští generace.
  • Prosíme taktéž, aby jste při zdolávání vrcholů chodili jen po vyznačených turistických trasách (respektujme prosím pravidla CHKO Beskydy).
Instagram

info@32vrcholu.cz

Novinky

Aktuality

Velké poděkování účastníkům 32 vrcholů!

0

S koncem roku jsme opět mohli díky našim účastníkům darovat peněžitý dar a podpořit tak někoho, komu dar pomůže doslova k pohybu. Řeč je o bojovníkovi Štěpánkovi, pro kterého jsme letošní výzvy 32 vrcholů organizovali.

Aktuality

Společně to rozbalíme!

4 komentáře
Už delší dobu bojujeme s pocitem, že si náš projekt a hlavně naši aktivní účastníci, kterých každý rok přibývá, zaslouží něco víc! Nevěděli jsme jak…
Menu